Miesto pre mňa – 10.výročie ZUŠ Stožok

Miesto pre mňa – 10.výročie ZUŠ Stožok

Základná umelecká škola Stožok Vás pozýva na slávnostný koncert pri príležitosti 10. výročia založenia školy.

Základná umelecká škola Stožok Vás pozýva na slávnostný koncert pri príležitosti 10. výročia založenia školy. Pri tejto príležitosti sa uskutoční aj uvedenie do života nového dvoj- CD s rovnomenným názvom. Nenechajte si ujsť vyše 70 účinkujúcich na jednom javisku. Budete si môcť vypočuť a pozrieť tanec a hudbu rôznych žánrov a určite sa nebudete nudiť.

Účinkujúci: Žiaci, sólisti a učitelia ZUŠ Stožok, DFS Stožkárik, DFS Poničan, DSZ Mandulina, Temperament Cimbal Orchestra a iní...

Pondelok 29.apríla o 17:00

Utorok 30.apríla 2024 o 17:00

Veľká sála Domu kultúry A. Sládkoviča

Vstupné: 10,- €

Predpredaj lístkov:

online www.kcdetva.sk, pokladňa DK A. Sládkoviča PO-PIA 14.00 - 18.00 hod.

Dĺžka podujatia: 90 minút

„Miesto pre mňa“. Fráza, ktorá môže u každého evokovať niečo iné. Pre niekoho je to teplo domova, pre iného obľúbené miesto v prírode, obec alebo mesto, v ktorom žije. V Základnej umeleckej škole Stožok sa však snažíme, aby práve naša škola bola pre každého, kto ju navštevuje miestom, kde sa cíti dobre, kde rád trávi čas a kde sa rád stretáva s tými, ktorých má rád. Aby mohol povedať, že nejde len o školu, ale doslova o „Miesto pre mňa“. Hoci je to veľmi jednoduchá fráza, má svoju silu a hodnotu. Sme presvedčení, že hoci sme mladí, máme čo ponúknuť. Oslavujeme desať rokov. Je to čas, za ktorý sme sa stihli vyformovať a nasmerovať víziu a koncepciu školy na podmienky a prostredie, v ktorom žijeme.

Práve aj tento slávnostný koncert bude odrazom a výpoveďou nášho desaťročného pôsobenia na pedagogickej a umeleckej scéne.

Dĺžka podujatia: 90 minút
Rok výroby: 2024
Dátum lokálnej premiéry: 29. apríl 2024
Dátum svetovej premiéry: 29. apríl 2024

Nenašli sa žiadne naplánované predstavenia pre toto podujatie.

ZOSTAŇ INFORMOVANÝ O NAŠICH NOVINKÁCH

Prihlás sa do nášho newslettra a budeme ti zasielať novinky priamo na e-mail.