PI ČAJ MILÁČIK !

Galéria

Brilantná francúzska komédia z divadelného prostredia, ocenená Moliérovou cenou ako KOMÉDIA ROKA

PI ČAJ, MILÁČIK!

28. apríl 2023 o 18.00 hod.

veľká sála DK A. Sládkoviča

vstupné: 17,- €

„Brilantná francúzska komédia z divadelného prostredia, ocenená Moliérovou cenou ako KOMÉDIA ROKA”

Významná divadelná spoločnosť skúša bulvárnu hru. Je niekoľko dní pred premiérou. Nič nie je pripravené: technický personál je flegmatický, garderobierka neochotná, duchom neprítomnej režisérke všetko prerastá cez hlavu. Medzi hercami vládne elektrizujúca nálada, hlavná predstaviteľka je na pokraji nervového zrútenia z prvého milovníka – syna producenta, ktorý si ho protekčne „nanominoval“ do hry. Nemotorne, nesmelo, naivne a ťarbavo vchádza po prvý raz na javisko. Takto sa začína komédia v podaní takmer „kalamitných“ hercov.

Poviete si: Hotová katastrofa!

Omyl. Skvelá zábava!

Naša komédia poodhalí oponu divadelného zákulisia. Kam mnohí nesmú. Ale vy musíte! Čaká na vás výdatná porcia liečivého smiechu. Diváci sa stávajú svedkami nielen poslednej generálky pripravovanej hry, ale aj jej premiéry. Namiesto toho, aby boli herci perfektne pripravení na deň D, dokonale popletú všetky svoje repliky a výstupy. Premiérový večer sa mení v peklo. Ich snaha sa zvrhne na zábavný kolotoč smiešnych situácií. Nepredvídateľné momenty sa valia jeden za druhým. Herci sa zúfalo snažia zachrániť, čo sa dá. Bláznivosť absurdity sa mení v smiech. Ale len my vieme, že nejde o nič výnimočné – je to jednoducho DIVADLO.

HRAJÚ: Zuzana Tlučková / Lucia Vráblicová, Jana Lieskovská / Karin Olasová / Lucia Lapišáková, Dávid Hartl / Peter Makranský, Pavol Plevčík / Peter Kočiš, Martin Kaprálik / Přemek Boublík, Miroslava Drínová / Katarína Ivanková, Tibor Halada

Predaj vstupeniek: PO - PIA 14.00 - 18.00 hod. alebo na www.kcdetva.sk

Dĺžka podujatia: 130 minút
Dátum lokálnej premiéry: 28. apríl 2023

Kliknutím na dátum alebo čas zobrazíte podrobnosti predstavenia
Piatok, 28. 4. o 18:00 Kúpiť
Názov: PI ČAJ MILÁČIK !
Cena: od 17,00 €
Miesto: Dom kultúry A. Sládkoviča
Obrancov mieru 871/1
962 12 DETVA
Zobraziť na mape

ZOSTAŇ INFORMOVANÝ O NAŠICH NOVINKÁCH

Prihlás sa do nášho newslettra a budeme ti zasielať novinky priamo na e-mail.